CyberPower Emergency Power System (EPS) - Hybrid Inverter 300VA/240W - Telefony komórkowe i tablety
CyberPower Emergency Power System (EPS) - Hybrid Inverter 300VA/240W
Producent: CyberPower
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: CPSHB300ETR
adapter zasilający/ inwentor Uniwersalne Żółty • Typ zasilacza: Uniwersalne, Napięcie operacyjne: 240 V, Rodzaj prądu: DC-to-AC • Napięcie operacyjne wejścia (minimalne): 28 V, Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne): 48 V • Kolor produktu: Żółty, Materiał obudowy: Plastik • Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS • Szerokość produktu: 292 mm, Głębokość produktu: 202 mm, Wysokość produktu: 186 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
adapter zasilający/ inwentor Uniwersalne Żółty
• Typ zasilacza: Uniwersalne, Napięcie operacyjne: 240 V, Rodzaj prądu: DC-to-AC
• Napięcie operacyjne wejścia (minimalne): 28 V, Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne): 48 V
• Kolor produktu: Żółty, Materiał obudowy: Plastik
• Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
• Szerokość produktu: 292 mm, Głębokość produktu: 202 mm, Wysokość produktu: 186 mm