- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Cuisinart |
| Dostępność: | w magazynie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | RMC100E |
robot kuchenny • obsługa bezprzewodowa • pojemność pojemnika głównego 0,9 l • obrót ostrza w obu kierunkach • system BladeLock™ dla bezpiecznego i łatwego nalewania • dodawanie płynów podczas przetwarzania • Kabel USB i adapter •
417,18 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.

Bezprzewodowy robot kuchenny Cuisinart RMC100E pomaga przetwarzać szeroką gamę składników w kuchni. Kompaktowy rozmiar jest synonimem łatwej obsługi i przechowywania. Sercem urządzenia jest bardzo mocny silnik, który obraca ostrze w obu kierunkach, zapewniając doskonałe rezultaty. Pojemność głównego pojemnika wynosi 900 ml. System BladeLock™ utrzymuje ostrze na miejscu, dzięki czemu można bezpiecznie i łatwo kontynuować nalewanie. Ponadto pokrywa pojemnika ma otwory do nalewania i umożliwia dodawanie składników podczas przetwarzania.
Pełne naładowanie akumulatora trwa około 115 minut. Robot kuchenny może wtedy pracować nieprzerwanie przez około 20 minut. Do ładowania należy użyć dołączonego kabla USB i adaptera. Wskaźnik baterii pokazuje aktualny poziom naładowania. Misa, pokrywa i ostrze mogą być myte w zmywarce po użyciu.
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Perłowy |
| Materiał wykonania miski | Plastik |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Liczba ostrz | 2 |
| Zdejmowalne ostrze | |
| System bezpieczeństwa | |
| Części wodoodporne | |
| Łatwy do złożenia | |
| Schowek na przewód sieciowy | |
| Łatwy do czyszczenia | |
| Podkładka antypoślizgowa | |
| Moc | |
| Moc | 250 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 190 mm |
| Głębokość produktu | 138 mm |
| Wysokość produktu | 240 mm |
| Waga produktu | 1195 kg |
| Szerokość opakowania | 206 mm |
| Głębokość opakowania | 200 mm |
| Wysokość opakowania | 274 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1495 kg |
| Wydajność | |
|---|---|
| Regulowana prędkość | |
| Prędkości | 2 |
| Liczba funkcji | 2 |
| Rozgniatacz do lodu | |
| Tarcza tnąca | |
| Funkcja pulse | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Zrównoważony rozwój | |
| Nie zawiera | Bisphenol A (BPA) |