Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Cuisinart |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | ICE100E |
Srebrny • Kolor produktu: Srebrny • Szerokość produktu: 346 mm, Głębokość produktu: 470 mm, Wysokość produktu: 300 mm
1 214,28 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Cechy | |
|---|---|
| Przygotowanie sorbetów | |
| Przygotowanie owocowych lodów | |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 346 mm |
| Głębokość produktu | 470 mm |
| Wysokość produktu | 300 mm |
| Waga produktu | 10700 kg |