Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Cuisinart |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | CPK17GE |
czajnik elektryczny 3000 W Zielony • Moc: 3000 W • Kolor produktu: Zielony, Materiał obudowy: Stal nierdzewna, Regulowany termostat, Wskaźnik poziomu wody, Zabezpieczenie przed przegrzaniem • Bezprzewodowy • Funkcja utrzymywania temperatury, Filtrowanie
590,34 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Zielony |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Regulowany termostat | |
| Liczba ustawień temperatury | 4 |
| Wskaźnik poziomu wody | |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | |
| Funkcja utrzymywania temperatury | |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | |
| Filtr Anti-Calc | |
| Filtrowanie | |
| Zdjemowalny filtr | |
| Tworzywo filtra | Stal nierdzewna |
| Możliwość mycia filtra | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Ergonomia | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | |
| Bezprzewodowy | |
| Obrotowa podstawa | |
| Oświetlenie | |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik | |
| Typ ekranu | LCD |
| Szeroko otwieralna pokrywka | |
| Moc | |
|---|---|
| Moc | 3000 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 228 mm |
| Głębokość produktu | 154 mm |
| Wysokość produktu | 243 mm |
| Waga produktu | 1390 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 248 mm |
| Głębokość opakowania | 205 mm |
| Wysokość opakowania | 300 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2047 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość na paczkę | 1 pc(s) |
| Podręcznik użytkownika | |