- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | MEDION |
| Dostępność: | w magazynie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | 30032599 |
97,8 cm (38.5") HD Smart TV Wi-Fi Czarny 300 cd/m² • Długość przekątnej ekranu: 97,8 cm (38.5"), Rozdzielczość: 1366 x 768 px, Typ HD: HD, Technologia wyświetlacza: LED, Kształt ekranu: Płaski • Smart TV • Jasność: 300 cd/m², Współczynnik kontrastu (typowy): 3000:1, Natywne proporcje obrazu: 16:9 • System formatu sygnału cyfrowego: DVB-S2, DVB-T2 • Wi-Fi • Kolor produktu: Czarny
272,36 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wyświetlacz | |
|---|---|
| Długość przekątnej ekranu | 38.5 cm |
| Typ HD | HD |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 pixels |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywne proporcje obrazu | 16:9 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 97.9 cm |
| Tuner telewizyjny | |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2,DVB-T2 |
| Automatyczne wyszukiwanie kanałów | |
| Smart TV | |
| Smart TV | |
| Telewizja internetowa | |
| HbbTV | |
| Aplikacje wideo | Amazon Prime Video,Netflix,YouTube |
| Audio | |
| Ilość głośników | 2 |
| Sieć | |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard VESA | |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Wydajność | |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Funkcje dotyczące telegazety | |
| Porty i interfejsy | |
|---|---|
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wspólny interfejs | |
| Moduł CI+ | |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 36 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 43 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 893 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 275 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 578 mm |
| Waga (z podstawą) | 7700 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 893 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 99 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 515 mm |
| Waga (bez podstawy) | 7400 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 995 mm |
| Głębokość opakowania | 165 mm |
| Wysokość opakowania | 680 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10300 kg |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | |