- Cena
- Opinie klientów
- Jakość
| Producent: | Creative Labs |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | 70GH031000003 |
Zestaw słuchawkowy Opaska na głowę Czarny, Czerwony • Typ produktu: Zestaw słuchawkowy, Styl noszenia: Opaska na głowę, Rekomendowane użycie: Gaming • Technologia łączności: Przewodowy • Złączka rurowa: Okolicz fonetyczny, Rozdzielczość słuchawek: 20 - 20000 Hz, Typ sterownika: Dynamiczny • Mikrofon: 3,5 mm • Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise...
12 300,00 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wydajność | |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Opaska na głowę |
| Rekomendowane użycie | Gaming |
| Typ zestawu słuchawkowego | Binarny |
| Kolor produktu | Black,Red |
| Typ jednostki sterującej | Jednostka sterująca na przewodzie |
| Długość kabla | 1.2 m |
| Obsługiwane produkty | PlayStation4, XBox One, Windows |
| Porty i interfejsy | |
| Technologia łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | |
| Słuchawki | |
| Budowa słuchawek | Okolicz fonetyczny |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Mikrofon | |
|---|---|
| Mikrofon | 3,5 mm |
| Skuteczność usuwania szumu | |
| Odczepiany mikrofon | |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64 |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | |
| Ilość | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Minimalna ilość pamięci RAM | 1 MB |
| Minimalny procesor | Intel® Core™2 Duo or AMD® equivalent processor (2.8 GHz or faster recommended) |
| Długość przedłużacza | 1.2 m |
| Kolor | |
Wyglądasz: Creative Labs Sound BlasterX H5
Jak oceniasz ten produkt? *
| 1 gwiazdka | 2 gwiazdki | 3 gwiazdki | 4 gwiazdki | 5 gwiazdek |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkcjonalność | |||||
| Jakość |
Wszystkie pola są wymagane.