Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Corsair |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | CMFMINI3-32GB |
pamięć USB USB Typu-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Szary • Pojemność: 32 GB, Interfejs urządzenia: USB Typu-A, Wersja USB: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) • Rozmiar układu: Bez zatyczki, Kolor produktu: Szary
12 300,00 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wydajność | |
|---|---|
| Pojemność | 32 GB |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Obsługa funkcji Plug & Play | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | |
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Bez zatyczki |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiał obudowy | Metal |
| Breloczek na klucze | |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 32 mm |
| Warunki pracy | |
| Wstrząsy podczas pracy | 40 G |
| Pozostałe funkcje | |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |