Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Concept |
| Dostępność: | w magazynie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | VS5140 |
wiatrak domowy Czarny • Model: Wentylator stojący, Kolor produktu: Czarny, Umieszczenie: Podłoga • Rodzaj zasilania: Prąd przemienny, Pobór mocy: 50 W, Napięcie wejściowe AC: 220 - 240 V • Szerokość produktu: 245 mm, Głębokość produktu: 245 mm, Wysokość produktu: 970 mm
597,53 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Wentylator stojący |
| Kolor produktu | Czarny |
| Umieszczenie | Podłoga |
| Poziom hałasu | 46 dB |
| Prędkości | 3 |
| Automatyczna oscylacja | |
| Zakres oscylacji | 70 ° |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Minutnik | |
| Licznik timera (maksymalny) | 15 h |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Typ ekranu | LED |
| Długość przewodu | 1.4 m |
| Moc | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy | 50 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 245 mm |
| Głębokość produktu | 245 mm |
| Wysokość produktu | 970 mm |
| Waga produktu | 3300 kg |