Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Concept |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | vs5040 |
wiatrak domowy Biały • Model: Wentylator domowy z łopatkami, Kolor produktu: Biały, Umieszczenie: Stół • Rodzaj zasilania: Prąd przemienny, Pobór mocy: 30 W, Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz • Szerokość produktu: 308 mm, Głębokość produktu: 260 mm, Wysokość produktu: 456 mm
182,83 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Wentylator domowy z łopatkami |
| Kolor produktu | Biały |
| Umieszczenie | Stół |
| Poziom hałasu | 60 dB |
| Prędkości | 3 |
| Średnica czaszy wentylatora | 345 cm |
| Automatyczna oscylacja | |
| Zakres oscylacji | 80 ° |
| Opcja regulacji wysokości | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Liczba łopatek wentylatora | 3 |
| Siatka ochronna | |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Moc | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy | 30 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 308 mm |
| Głębokość produktu | 260 mm |
| Wysokość produktu | 456 mm |
| Waga produktu | 2000 kg |