Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Concept |
| Dostępność: | w magazynie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | OV5220 |
wiatrak domowy Biały • Kolor produktu: Biały, Umieszczenie: Podłoga, Typ kontroli: Dotyk • Rodzaj zasilania: Prąd przemienny, Pobór mocy: 80 W, Napięcie wejściowe AC: 220 - 240 V • Szerokość produktu: 335 mm, Głębokość produktu: 235 mm, Wysokość produktu: 805 mm
703,31 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Umieszczenie | Podłoga |
| Prędkości | 3 |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Minutnik | |
| Licznik timera (maksymalny) | 7.5 h |
| Funkcja jonizacji | |
| Pojemność zbiornika na wodę | 5 L |
| Funkcja nawilżacza | |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Moc | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy | 80 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 335 mm |
| Głębokość produktu | 235 mm |
| Wysokość produktu | 805 mm |
| Waga produktu | 4900 kg |