- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Coleman |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | 2176904 |
3 os. Zielony Namiot kopułowy / Igloo • Ilość miejsc do spania: 3 os., Pojemność spania (max): 3 os., Rodzaj ramy: Twarda rama • Model: Namiot kopułowy / Igloo, Przeznaczenie: Podróżowanie z plecakiem, Kolor produktu: Zielony • Materiał podłoża: Poliester, Tworzywo ramy: Włókno szklane, Tworzywo wnętrza: Poliester • Szerokość produktu: 2100 mm, Głębokość produktu: 1100 mm, Wysokość produktu: 1800 mm • Szerokość opakowania: 500 mm, Głębokość opakowania: 160 mm, Wysokość opakowania: 160 mm
584,26 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość miejsc do spania | 3 person(s) |
| Pojemność spania (max) | 3 person(s) |
| Rodzaj ramy | Twarda rama |
| Całkowita powierzchnia | 4.4 m² |
| Miejsce do spania | 3.8 m² |
| Powierzchnia mieszkalna | 0.6 m² |
| Klasa wodoodporności namiotu | 3000 m |
| Płótno ognioodporne | |
| Wodoszczelne szwy | |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | |
| Oddychający materiał | |
| Konstrukcja | |
| Model | Namiot kopułowy / Igloo |
| Przeznaczenie | Podróżowanie z plecakiem |
| Kolor produktu | Zielony |
| Liczba pokoi | 2 |
| Ilość sypialni | 1 |
| Ilość pokoi mieszkalnych | 1 |
| Boczne okno | |
| Ilość szyb bocznych | 2 |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Siatka na komary | |
| Liczba drzwi | 1 door(s) |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał podłoża | Poliester |
| Tworzywo ramy | Włókno szklane |
| Tworzywo wnętrza | Poliester |
| Zewnętrzny materiał wykończeniowy | Polyester,Polyurethane (PU) |
| Materiał Słupa | Włókno szklane |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 2100 mm |
| Głębokość produktu | 1100 mm |
| Wysokość produktu | 1800 mm |
| Waga produktu | 3400 kg |
| Powierzchnia sypialna wysokość | 1100 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Walizka | |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 500 mm |
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3400 kg |