Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | CLUB3D |
| Dostępność: | w magazynie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | CAC-2504 |
Złączka 1: USB 3.1 Type C, Złączka 2: HDMI 2.0, Długość kabla: 0,15 m, Materiał pokrycia styków: Miedź • Kolor produktu: Czarny
152,04 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Porty i interfejsy | |
|---|---|
| Złączka 1 | USB 3.1 Type C |
| Złączka 2 | HDMI 2.0 |
| Długość kabla | 0.15 m |
| Materiał pokrycia styków | Miedź |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szybkość przesyłania danych | 18 Gbit/s |
| Maks. rozdzielczość | 3840 x 2160 pixels |
| Maksymalna rozdzielczość (HDMI) | 3840 x 2160 pixels |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Obsługa funkcji Plug & Play | |
| Certyfikaty | Meets ROHS, FCC, and CE EMI requirements |
| Moc | |
| Zasilane prze USB | |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 37 mm |
| Głębokość produktu | 15 mm |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Waga produktu | 21 g |
| Waga brutto | 31 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość na paczkę | 1 pc(s) |
| Przewody | Micro-USB |
| Podręcznik użytkownika | |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 150 mm |
| Głębokość opakowania | 18 mm |
| Wysokość opakowania | 215 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10 g |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Szczegóły Techniczne | |
| Kolor kabla | Czarny |