- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | CLUB3D |
| Dostępność: | w magazynie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | CAC-1914EU |
ładowarka do urządzeń przenośnych Video monitor dziecka, Trymer do brody, Kamera cyfrowa, Aparat cyfrowy, Kontrolery do gier, Słuchawki, Zestaw słuchawkowy, Telefon komórkowy, Laptop, Power bank, Smartfon, Smartwatch, Tablet, Uniwersalne, Oglądaj, Elektrodzież Czarny Prąd przemienny, USB Wewnętrzna • Typ ładowarki: Wewnętrzna, Rodzaj zasilania: Prąd przemienny, USB, Kompatybilność ładowarki: Video monitor dziecka, Trymer do brody, Kamera cyfrowa, Aparat cyfrowy, Kontrolery do gier,... • Napięcie wyjściowe (max): 28 V • Ilość portów USB typu C: 1, Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Przeładowanie • Długość kabla: 1 m, Kolor produktu: Czarny
289,07 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wydajność | |
|---|---|
| Typ ładowarki | Wewnątrz |
| Kompatybilność ładowarki | Baby video monitor,Beard trimmer,Digital camcorder,Digital camera,Gaming controls,Headphones,Headset,Mobile phone,Notebook,Power bank,Smartphone,Smartwatch,Tablet,Universal,Watch,Wearables |
| Rodzaj zasilania | AC,USB |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Złącze Lightning | |
| Bezprzewodowe ładowanie | |
| Zasilanie USB | |
| Zasada działania | Kontakt |
| Wersja USB Power Delivery | 3.1 |
| Maksymalne zasilanie USB | 140 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Over voltage,Overheating,Overload |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Android,Android 7.1.2,Android 8.0,Android 8.1,Android 9.0,BlackBerry OS 6.0,BlackBerry OS 7.0,EPOC,Fire OS,FreeRTOS,GEOS,MeeGo,Nokia OS,Windows 10 Mobile,Windows Mobile,Windows Phone 8.1,Windows Phone 9,iOS,iOS 14,iOS 14.5,iOS 15 |
| Kompatybilność | All |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1 m |
| Diody LED | Operation,Power |
| Obsługa funkcji Plug & Play | |
| Tranzystory z azotku galu (GaN) | |
| Moc | |
| Maksymalna moc | 140 W |
| Napięcie wyjściowe (max) | 28 V |
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
| Moc adaptera AC | 140 W |
| Moc wyjściowa portu 1 | 140 W |
| Prąd wyjściowy (5V) | 3 A |
| Prąd wyjściowy (9V) | 3 A |
| Prąd wyjściowy (12V) | 3 A |
| Port 1 - napięcie wyjściowe | 5 A |
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 75 mm |
| Głębokość produktu | 76 mm |
| Wysokość produktu | 31.5 mm |
| Waga produktu | 333 g |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 110 mm |
| Głębokość opakowania | 130 mm |
| Wysokość opakowania | 55 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 413 g |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty | Compliant with CE, FCC standards. |