- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | CLUB3D |
| Dostępność: | w magazynie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | CAC-1908EU |
ładowarka do urządzeń przenośnych Kontrolery do gier, Komputer przenośny, Telefon komórkowy, Laptop, Przenośna konsola do gier, Smartfon Czarny USB Wewnętrzna • Typ ładowarki: Wewnętrzna, Rodzaj zasilania: USB, Kompatybilność ładowarki: Kontrolery do gier, Komputer przenośny, Telefon komórkowy, Laptop, Przenośna konsola do gier,..., Funkcje ochrony zasilania: Nadprądowe, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu,... • Kolor produktu: Czarny
306,00 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wydajność | |
|---|---|
| Typ ładowarki | Wewnątrz |
| Kompatybilność ładowarki | Gaming controls,Mobile computer,Mobile phone,Notebook,Portable gaming console,Smartphone |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Over current,Over voltage,Overcharge,Overheating,Short circuit |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Maksymalna moc | 100 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 68 mm |
| Głębokość produktu | 69 mm |
| Wysokość produktu | 27 mm |
| Waga produktu | 232 g |
| Dane opakowania | |
|---|---|
| Szerokość opakowania | 110 mm |
| Głębokość opakowania | 130 mm |
| Wysokość opakowania | 55 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 312 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość na paczkę | 1 pc(s) |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty | Meets ROHS, FCC, and CE EMI requirements USB-IF TID certified |