Cisco PWR-C1-1100WAC-P= - Opieka nad dziećmi, rozrywka, gry i zabawki
Gwarancja
Cisco PWR-C1-1100WAC-P=
Cisco PWR-C1-1100WAC-P=
Producent: Cisco
Dostępność: w magazynie
Gwarancja:
Kod produktu: PWR-C1-1100WAC-P=
przełącznik Zasilanie • Typ produktu: Zasilanie, Kolor produktu: Czarny, Szary, Materiały: Stal • Technologia łączności: Przewodowa • Kompatybilność: Cisco Catalyst 9300 Series • Moc w sumie: 1100 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
przełącznik Zasilanie
• Typ produktu: Zasilanie, Kolor produktu: Czarny, Szary, Materiały: Stal
• Technologia łączności: Przewodowa
• Kompatybilność: Cisco Catalyst 9300 Series
• Moc w sumie: 1100 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz