Cisco CBS220-48T-4G - Opieka nad dziećmi, rozrywka, gry i zabawki
TOP
OFERTA
Cisco CBS220-48T-4G
Cisco CBS220-48T-4G
Producent: Cisco
Dostępność: w magazynie
Gwarancja:
Kod produktu: CBS220-48T-4G-EU
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
CBS220-48T-4G - Przełącznik Ethernet Cisco Business 220
PARAMETRY
Przepustowość przełączania: 104 Gb/s
Porty: 48x Gigabit Ethernet RJ-45, 4x Gigabit Ethernet SFP
Tabela adresów MAC: do 8 192 adresów MAC
Grupowanie portów: do 8 portów na grupę
Sieci VLAN: obsługa do 256 wirtualnych sieci lokalnych jednocześnie
Ramka Jumbo: do 9,216
PoE: Nie
Przycisk: Reset
Diody LED: System, Działanie, Prędkość
PamięćFlash: 64 MB
Pamięć procesora: 256 MB
Bufor pakietów: 12 Mb
Wymiary: 440 x 257 x 44 mm
Waga: 3,18 kg
Zasilanie: wewnętrzne 100-240 V, 50-60 Hz
Certyfikaty: UL, CSA, CE, FCC, C-tick
Temperatura pracy: 0 - 50°C
Temperatura przechowywania: -20°C do +70°C
Wilgotność podczas pracy: od 10% do 90%
Pobór mocy: 110V=36,5W; 220V=36,1W