Cisco CBS220-48P-4G-EU - Opieka nad dziećmi, rozrywka, gry i zabawki
TOP
OFERTA
Dożywotnia gwarancja
Cisco CBS220-48P-4G-EU
Cisco CBS220-48P-4G-EU
Producent: Cisco
Dostępność: w magazynie
Kod produktu: CBS220-48P-4G-EU
przełącznik sieciowy • Typ przełącznika: Zarządzany • Warstwa przełącznika: L2 • Typy przełączanych portów Ethernet RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000) • Liczba przełączanych portów Ethernet RJ-45: 48 • Tabela adresów MAC: 8192 pol. • Wydajność przełączania 104 Gbit/s • Standardy sieciowe: IEEE 802.3ab • IEEE 802.3ad • IEEE 802.3af • IEEE 802.3u • IEEE 802.3x • IEEE 802.3at • IEEE 802.3z,... • Obsługa zasilania przez sieć Ethernet (PoE) • Instalacja w szafie Rack •
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
PARAMETRY
Przepustowość: 104 Gb/s
Porty: 48x Gigabit Ethernet RJ-45, 4x Gigabit Ethernet SFP
Tabela adresów MAC: do 8 192 adresów MAC
Grupowanie portów: do 8 portów na grupę
Sieci VLAN: obsługa do 256 sieci VLAN jednocześnie
Jumbo Frame: do 9 216
PoE: Tak
Przycisk: Reset
Diody LED: System, Action, Speed
Pamięć Flash: 64 MB
Pamięć CPU: 256 MB
Bufor pakietów: 12 Mb
Wymiary: 440 x 257 x 44 mm
Waga: 5.29 kg
Zasilanie: wewnętrzne 100-240 V, 50-60 Hz
Certyfikaty: UL, CSA, CE, FCC, C-tick
Temperatura pracy: 0 - 50°C
Temperatura przechowywania: -20°C do +70°C
Wilgotność pracy: 10% do 90%
Pobór mocy: 110V=52.6W; 220V=53.0W