Chieftec SFX-250VS - 250W - Komputery i laptopy
Chieftec SFX-250VS - 250W
Producent: Chieftec
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: SFX-250VS
moduł zasilaczy 250 W 20+4 pin ATX Srebrny • Moc w sumie: 250 W, Napięcie wejściowe AC: 230 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz • Motherboard power connector: 20+4 pin ATX • Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): SFX, Certyfikaty: UVP; OVP; SCP; OPP; AFC; • Kolor produktu: Srebrny, Średnica czaszy wentylatora: 8 cm, Liczba wentylatorów: 1 went. • Szerokość produktu: 100 mm, Głębokość produktu: 125 mm, Wysokość produktu: 64 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
SFX-250VS to niezawodny entry-level zasilacz dla standardowych zastosowań. Mały w rozmiarze, te 250W mocy w zupelnosci wystarczy dla codziennych potrzeb. Dzięki wbudowanemu 80mm bardzo cichemu wentylatorow zasilacz ten pacuje przyjemnie cicho.