Chieftec Polaris Series PPS-650FC- 650W - Opieka nad dziećmi, rozrywka, gry i zabawki
Chieftec Polaris Series PPS-650FC- 650W
Producent: Chieftec
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: PPS-650FC
moduł zasilaczy 650 W 20+4 pin ATX PS/2 Czarny • Moc w sumie: 650 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz • Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Długość kabla płyty głównej: 65 cm, Długość kabla zasilającego SATA: 150,450 mm • Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): PS/2, Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Gold • Kolor produktu: Czarny, Rodzaj chłodzenia: Aktywne, Średnica czaszy wentylatora: 12 cm • Szerokość produktu: 150 mm, Głębokość produktu: 140 mm, Wysokość produktu: 87 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
moduł zasilaczy 650 W 20+4 pin ATX PS/2 Czarny
• Moc w sumie: 650 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
• Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Długość kabla płyty głównej: 65 cm, Długość kabla zasilającego SATA: 150,450 mm
• Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): PS/2, Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Gold
• Kolor produktu: Czarny, Rodzaj chłodzenia: Aktywne, Średnica czaszy wentylatora: 12 cm
• Szerokość produktu: 150 mm, Głębokość produktu: 140 mm, Wysokość produktu: 87 mm