GPS-600A8 600W ATX-12V,12cm, actice PFC - Warsztat i hobby
GPS-600A8 600W ATX-12V,12cm, actice PFC
Producent: Chieftec
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: GPS-600A8
Smart moduł zasilaczy 600 W 20+4 pin ATX ATX Czarny • Moc w sumie: 600 W, Napięcie wejściowe AC: 230 V, Częstotliwość wejściowa AC: 47 - 63 Hz • Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Typ okablowania: Niemodularne • Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): ATX • Kolor produktu: Czarny, Średnica czaszy wentylatora: 12 cm • Szerokość produktu: 150 mm, Głębokość produktu: 140 mm, Wysokość produktu: 87 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
Smart moduł zasilaczy 600 W 20+4 pin ATX ATX Czarny
• Moc w sumie: 600 W, Napięcie wejściowe AC: 230 V, Częstotliwość wejściowa AC: 47 - 63 Hz
• Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Typ okablowania: Niemodularne
• Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): ATX
• Kolor produktu: Czarny, Średnica czaszy wentylatora: 12 cm
• Szerokość produktu: 150 mm, Głębokość produktu: 140 mm, Wysokość produktu: 87 mm