Chieftec CPX-750FC / 750W/ ATX3.0 / 120mm fan / akt. PFC / modulární kabeláž / 80PLUS Gold - TV, Video, Audio
Chieftec CPX-750FC / 750W/ ATX3.0 / 120mm fan / akt. PFC / modulární kabeláž / 80PLUS Gold
Producent: Chieftec
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: CPX-750FC
Atmos moduł zasilaczy 750 W 20+4 pin ATX ATX Czarny • Moc w sumie: 750 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz • Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Długość kabla płyty głównej: 60 cm, Długość kabla zasilającego SATA: 550,650,750 mm • Przeznaczenie: PC/serwer, Rodzaj zasilacza (PSU): ATX, Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Gold • Kolor produktu: Czarny, Średnica czaszy wentylatora: 12 cm • Szerokość produktu: 150 mm, Głębokość produktu: 140 mm, Wysokość produktu: 86 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
Atmos moduł zasilaczy 750 W 20+4 pin ATX ATX Czarny
• Moc w sumie: 750 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
• Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Długość kabla płyty głównej: 60 cm, Długość kabla zasilającego SATA: 550,650,750 mm
• Przeznaczenie: PC/serwer, Rodzaj zasilacza (PSU): ATX, Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Gold
• Kolor produktu: Czarny, Średnica czaszy wentylatora: 12 cm
• Szerokość produktu: 150 mm, Głębokość produktu: 140 mm, Wysokość produktu: 86 mm