Bosch AdvancedBrushCut 36V-23-750 (bez baterie) - TV, Video, Audio
Bosch AdvancedBrushCut 36V-23-750 (bez baterie)
Producent: Bosch
Dostępność: w magazynie
Kod produktu: 0.600.8C1.K02
akumulatorowe nożyce do trawy 2,4 mm 36 V Litowo-jonowa (Li-Ion) Zielony • Szerokość ostrza: 2,4 mm, Materiał noża: Stal nierdzewna, Prędkość biegu jałowego: 4500 RPM • Technologia baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion), Napięcie baterii: 36 V, Czas ładowania: 65 h • Szerokość produktu: 412 mm, Głębokość produktu: 1636 mm, Wysokość produktu: 245 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
akumulatorowe nożyce do trawy 2,4 mm 36 V Litowo-jonowa (Li-Ion) Zielony
• Szerokość ostrza: 2,4 mm, Materiał noża: Stal nierdzewna, Prędkość biegu jałowego: 4500 RPM
• Technologia baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion), Napięcie baterii: 36 V, Czas ładowania: 65 h
• Szerokość produktu: 412 mm, Głębokość produktu: 1636 mm, Wysokość produktu: 245 mm