Black & Decker BXMRA1500E - AGD
Black & Decker BXMRA1500E
Producent: Black & Decker
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: ES9350080B
grzejnik Czarny 1500 W • Typ elementu grzejącego: Mika • Kolor produktu: Czarny, Typ kontroli: obrotowy • Moc grzewcza: 1500 W, Moc grzewcza (min): 750 W, Przeznaczone dla powierzchni pokojowej do: 15 m² • Wysokość produktu: 290 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
grzejnik Czarny 1500 W
• Typ elementu grzejącego: Mika
• Kolor produktu: Czarny, Typ kontroli: obrotowy
• Moc grzewcza: 1500 W, Moc grzewcza (min): 750 W, Przeznaczone dla powierzchni pokojowej do: 15 m²
• Wysokość produktu: 290 mm