Black&Decker BXTO900E - Akcesoria do komputerów i laptopów
Black&Decker BXTO900E
Producent: Black & Decker
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: ES9600060B
toster 2 kaw. 900 W Czarny, Stal nierdzewna • Liczba kromek: 2 kaw., Kolor produktu: Czarny, Stal nierdzewna, Typ kontroli: Przyciski, obrotowy • Moc: 900 W • Waga produktu: 1,38 kg, Szerokość otworu: 13,7 cm, Głębokość otworu: 4,2 cm • Szerokość opakowania: 310 mm, Głębokość opakowania: 235 mm, Wysokość opakowania: 241 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
toster 2 kaw. 900 W Czarny, Stal nierdzewna
• Liczba kromek: 2 kaw., Kolor produktu: Czarny, Stal nierdzewna, Typ kontroli: Przyciski, obrotowy
• Moc: 900 W
• Waga produktu: 1,38 kg, Szerokość otworu: 13,7 cm, Głębokość otworu: 4,2 cm
• Szerokość opakowania: 310 mm, Głębokość opakowania: 235 mm, Wysokość opakowania: 241 mm