Black & Decker BXCSH2000E - Akcesoria do komputerów i laptopów
Black & Decker BXCSH2000E
Producent: Black & Decker
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: ES9350020B
grzejnik Wewnętrzna Czarny 1,9 W Elektryczny grzejnik konwektorowy • Model: Elektryczny grzejnik konwektorowy • Odpowiedni dla: Wewnętrzna, Kolor produktu: Czarny • Moc grzewcza: 1,9 W • Moc: 2000 W, Napięcie wejściowe AC: 220 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
grzejnik Wewnętrzna Czarny 1,9 W Elektryczny grzejnik konwektorowy
• Model: Elektryczny grzejnik konwektorowy
• Odpowiedni dla: Wewnętrzna, Kolor produktu: Czarny
• Moc grzewcza: 1,9 W
• Moc: 2000 W, Napięcie wejściowe AC: 220 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz