AXAGON ACU-DPQ100, GaN charger 100W - Komputery i laptopy
AXAGON ACU-DPQ100, GaN charger 100W
Producent: Axagon
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: ACU-DPQ100
ładowarka do urządzeń przenośnych Uniwersalne Czarny Prąd przemienny Szybkie ładowanie Wewnętrzna • Typ ładowarki: Wewnętrzna, Rodzaj zasilania: Prąd przemienny, Kompatybilność ładowarki: Uniwersalne • Napięcie: 100 - 240 V, Napięcie wyjściowe (max): 4,5 V • Liczba portów USB 2.0: 1, Ilość portów USB typu C: 2, Szybkie ładowanie, Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Przeładowanie, Krótkie... • Kolor produktu: Czarny
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
ładowarka do urządzeń przenośnych Uniwersalne Czarny Prąd przemienny Szybkie ładowanie Wewnętrzna
• Napięcie: 100 - 240 V, Napięcie wyjściowe (max): 4,5 V