Avacom 12V 12Ah F2 (PBAV-12V012-F2A) - Telefony komórkowe i tablety
Avacom 12V 12Ah F2 (PBAV-12V012-F2A)
Producent: AVACOM
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: PBAV-12V012-F2A
akumulator Ołowiany (VRLA) 12 V 12 Ah • Technologia baterii: Ołowiany (VRLA), Napięcie baterii: 12 V, Liczba baterii włączone: 1 szt. • Waga produktu: 3,4 kg, Szerokość produktu: 151 mm, Wysokość produktu: 98 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
akumulator Ołowiany (VRLA) 12 V 12 Ah
• Technologia baterii: Ołowiany (VRLA), Napięcie baterii: 12 V, Liczba baterii włączone: 1 szt.
• Waga produktu: 3,4 kg, Szerokość produktu: 151 mm, Wysokość produktu: 98 mm