ASUS ROG-THOR-1600T3-GAMING - Opieka nad dziećmi, rozrywka, gry i zabawki
Gwarancja 10 lat
ASUS ROG-THOR-1600T3-GAMING
ASUS ROG-THOR-1600T3-GAMING
Producent: ASUS
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 10 lat
Kod produktu: 90YE00V1-B0NA00
ROG -THOR-1600T3-GAMING moduł zasilaczy 1600 W 20+4 pin ATX ATX Szary • Moc w sumie: 1600 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy: Aktywne • Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Długość kabla płyty głównej: 61 cm, Długość kabla zasilającego SATA: 120,400 mm • Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): ATX, Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Titanium • Kolor produktu: Szary, Rodzaj chłodzenia: Aktywne, Liczba wentylatorów: 1 went. • Przewody: Procesor, PCIe, Peripheral (Molex), SATA
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
ROG -THOR-1600T3-GAMING moduł zasilaczy 1600 W 20+4 pin ATX ATX Szary
• Moc w sumie: 1600 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy: Aktywne
• Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Długość kabla płyty głównej: 61 cm, Długość kabla zasilającego SATA: 120,400 mm