APC rack PDU, 0U/1U, 120-240V/20A, 220-240V/16A, (13) C13 - Akcesoria do komputerów i laptopów
Gwarancja 62 lat
APC rack PDU, 0U/1U, 120-240V/20A, 220-240V/16A, (13) C13
Producent: APC
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 62 lat
Kod produktu: AP6020A
rozdzielacz zasilania PDU 13 x gniazdo sieciowe 0U/1U Czarny • Typy PDU: Podstawowy, Pojemność stelaża: 0U/1U, Model: Jednofazowy • Ilość gniazd sieciowych: 13 x gniazdo sieciowe, Typy wyjść AC: C13 panel, Wtyczka: C20 panel • Certyfikaty: cUL Listed, CE, EAC, IRAM, PSE, UL Listed, VDE, REACH • Wartość nominalna napięcia wejściowego: 100-240 V, Maksymalne natężenie prądu: 20 A, Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz • Wymiary produktu (SxGxW): 44 x 93 x 388 mm, Waga produktu: 1,5 kg
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
rozdzielacz zasilania PDU 13 x gniazdo sieciowe 0U/1U Czarny
• Typy PDU: Podstawowy, Pojemność stelaża: 0U/1U, Model: Jednofazowy
• Ilość gniazd sieciowych: 13 x gniazdo sieciowe, Typy wyjść AC: C13 panel, Wtyczka: C20 panel
• Certyfikaty: cUL Listed, CE, EAC, IRAM, PSE, UL Listed, VDE, REACH
• Wartość nominalna napięcia wejściowego: 100-240 V, Maksymalne natężenie prądu: 20 A, Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
• Wymiary produktu (SxGxW): 44 x 93 x 388 mm, Waga produktu: 1,5 kg