APC rack PDU, 0U/1U, 100-240V/20A, 220-240V/16A, (7) C13, (2) C19 -
Producent: APC
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: AP6120A
rozdzielacz zasilania PDU 7 x gniazdo sieciowe 0U/1U Czarny • Typy PDU: Podstawowy, Pojemność stelaża: 0U/1U, Model: Jednofazowy • Ilość gniazd sieciowych: 7 x gniazdo sieciowe, Typy wyjść AC: C13 panel, C19 panel, Wtyczka: C20 panel • Certyfikaty: UL/C-UL, VDE, CE • Wartość nominalna napięcia wejściowego: 100-240 V, Maksymalne natężenie prądu: 20 A, Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz • Wymiary produktu (SxGxW): 4,36 x 9,29 x 38,81 mm, Waga produktu: 1,56 kg
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
rozdzielacz zasilania PDU 7 x gniazdo sieciowe 0U/1U Czarny
• Typy PDU: Podstawowy, Pojemność stelaża: 0U/1U, Model: Jednofazowy
• Certyfikaty: UL/C-UL, VDE, CE
• Wartość nominalna napięcia wejściowego: 100-240 V, Maksymalne natężenie prądu: 20 A, Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
• Wymiary produktu (SxGxW): 4,36 x 9,29 x 38,81 mm, Waga produktu: 1,56 kg