AOC CU34P3CV - LED monitor 34 - Akcesoria do komputerów i laptopów
TOP
OFERTA
Dożywotnia gwarancja
AOC CU34P3CV - LED monitor 34
AOC CU34P3CV - LED monitor 34
Producent: AOC
Dostępność: w magazynie
Kod produktu: CU34P3CV
monitor komputerowy 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px UltraWide Quad HD LED Czarny • Długość przekątnej ekranu: 86,4 cm (34"), Rozdzielczość: 3440 x 1440 px, Typ HD: UltraWide Quad HD, Technologia wyświetlacza: LED, Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms, Natywne proporcje obrazu: 21:9, Kąt widzenia (poziomy): 178°, Kąt widzenia (pionowy): 178° • Wbudowane głośniki • Wbudowany USB hub, Wersja USB hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) • Standard VESA, Opcja regulacji wysokości • Kolor produktu: Czarny
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
34 inch (86.36 cm) LCD MONITOR
AOC CU34P3CV to 34-calowy, zakrzywiony ekran VA WQHD (3440 x 1440) z trójstronną, ultracienką ramką o stylowym wyglądzie, który oferuje realistyczne wrażenia podczas oglądania. Proporcje obrazu 21:9 Wide QHD tego modelu poszerzają pole widzenia, zapewniając jednocześnie panoramiczny widok, co poprawia wrażenia kinowe. Panel ma jasność 300 nitów i szerokie kąty widzenia 178/178°, a także dwa wbudowane głośniki 5 W + 5 W, co pozwala podnieść codzienną produktywność w dzisiejszym elastycznym biurze. Monitor CU34P3CV pozwoli Ci zwiększyć swoją produktywność dzięki USB-C z funkcją Power Delivery do 65 W, obsłudze przekazywania danych i trybowi DP-alt. Opcje łączności są poszerzone o koncentrator USB i port RJ-45. Monitor opracowany został z myślą o zrównoważonym rozwoju, co potwierdzają uzyskane przez niego liczne certyfikaty środowiskowe, w tym EPA, TCO i EPEAT.
USB-C
USB-C
Display Port
Display Port
HDMI
HDMI
Złącze HDMI (ang. High-Definition Multimedia Interface) jest obsługiwane przez konsole do gier najnowszej generacji, aktualnie dostępne karty graficzne i dekodery obsługujące system ochrony treści cyfrowej HDCP. HDMI w wersjach 1.3-1.4b obsługuje częstotliwość odświeżania do 144 Hz z 1080p i 75 Hz z 1440p, a wersje HDMI 2.0-2.0b obsługują 240 Hz z 1080p, 144 Hz z 1440p oraz 60 Hz z 2160p (4K).
Flicker Free
Flicker Free
Głośniki
Głośniki
Koncentrator USB
Koncentrator USB
Zakrzywienie 1500R
Zakrzywienie 1500R
Konstrukcja bezramkowa
Konstrukcja bezramkowa
100Hz Częstotliwość Odświeżania
Skorzystaj z dwukrotnie wyższej częstotliwości odświeżania w porównaniu do innych monitorów i pożegnaj zrywanie klatek i rozmycie ruchu. Dzięki częstotliwości odświeżania 100 Hz każda klatka jest wyświetlana ostro i płynnie, dzięki czemu możesz precyzyjnie wymierzyć serię w każdej strzelance i rozkoszować się płynnym ruchem podczas szybkich wyścigów.