Acer Veriton N1502G-13U5U NUC (BAREBONE), black (DT.R39EH.002)
Producent: Acer
Dostępność: w magazynie
Kod produktu: DT.R39EH.002
Intel® Core™ i5 i5-1334U 0 GB DDR4-SDRAM SSD Mini PC Czarny • Taktowanie procesora: 1,3 GHz, Typ procesora: Intel® Core™ i5, Model procesora: i5-1334U • Pamięć wewnętrzna: 0 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR4-SDRAM, Prędkość zegara pamięci: 3200 MHz • Całkowita pojemność przechowywania: 0 GB, Nośniki: SSD • Model karty graficznej on-board: Intel Iris Xe Graphics • Wi-Fi • Zasilanie: 65 W • Obudowa: Mini PC • Typ produktu: Mini PC • Kolor produktu: Czarny
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
Intel® Core™ i5 i5-1334U 0 GB DDR4-SDRAM SSD Mini PC Czarny
• Taktowanie procesora: 1,3 GHz, Typ procesora: Intel® Core™ i5, Model procesora: i5-1334U
• Pamięć wewnętrzna: 0 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR4-SDRAM, Prędkość zegara pamięci: 3200 MHz
• Całkowita pojemność przechowywania: 0 GB, Nośniki: SSD
• Model karty graficznej on-board: Intel Iris Xe Graphics
• Wi-Fi
• Zasilanie: 65 W